יום ד', יד’ בתמוז תשע”ט
תמונה מתערוכה המוצגת בבית הספר "מול גלעד". תלמידי כיתות ג-ה בהובלת המדריכה טלי עסקו בנושא הבריאות והם יצרו דמויות המורכבות מתמונות פירות וירקות בנוסח חנוך פיבן.
קרא עוד...
בית ספר לאה גולדברג, נתניה בהובלת המדריך אבי פילוסוף.
קרא עוד...
תלמידי ג- ו
קרא עוד...
תלמידי כיתות ג, ד בית ספר יודפת נצרת עלית. המדריכה טלי רוטמן.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מדריכה אפרת פס
קרא עוד...
כרזות כתוצר חקר - ארצות הים התיכון וכרזות בנושא מנהיגות. צילום מהתערוכה בבית הספר. מדריכה גילי עוז.
קרא עוד...
במסגרת שיעורי מחשבים עם המדריכה מירי בן שטרית בבית הספר תלפיות מזרח ב' בירושלים , תלמידי כיתות ד', ו-ו' עשו עבודת חקר אודות הרחוב בו הם גרים. הם איתרו ועיבדו מידע מהאינטרנט אודות האדם על שמו קרוי הרחוב בו הם גרים,קורות חייו , מעשה גבורה מיוחד וכן איתרו מידע אודות הרחוב עצמו- מיקומו, מבנים/ מקומות מיוחדים ברחוב, מפת הרחוב ועוד. התוצר הסופי של תהליך נפלא זה הוא כרזה יצירתית, צבעונית ומקורית שיצרו הילדים באמצעות תוכנת ה- Power point. כך למדו על שיפרו את כישוריהם בעבודה עם תוכנה זו. כרזות התלמידים הוצגו בתערוכה נפלאה בכניסה לבית הספר.
קרא עוד...
מינהלת המחשבים במנח"י הכריזה על תחרות עירונית בין תלמידי מערכת החינוך בירושלים ,יסודי ועל יסודי, לעיצוב כרזות בנושא "גלישה בטוחה ברשת". תלמידי כיתה ו' השתתפו בתחרות- במהלך שיעורי מחשבים הם הכינו כרזות עם היגדים וכללים לגלישה בטוחה ברשת האינטרנט.הכרזות עוצבו ברמה גבוהה, והתמודדו עם עוד 40 כרזות מבתי ספר בירושלים.שלושת הכרזות המצורפות עלו לגמר ויחד עם עוד 15 כרזות זכו בתחרות! הכרזות יודפסו בגדול ויוצבו ברחבי ירושלים לקראת הקיץ כדי לעודד את כולם לגלוש בטוח. הקיץ הזה כולנו גולשים על בטוח!
קרא עוד...
הפקת קליפים בעזרת תוכנת ה- movie maker.
קרא עוד...
מצגת המשלבת אנימציית Pivot
קרא עוד...
בלוג בנושא נדידת הציפורים
קרא עוד...
עבודה חקרנית שיתופית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חקר מידעני ונטיקה
חדשנות טכנולוגית
מולטימדיה
מפתחים צעירים
מצוינות טכנולוגית
תוצרי תלמידים
תמונות מהשטח
צוות ש.י.ט.ה